Który zestaw LEGO Star Wars wybrać dla chłopca?

lego dla dzieci

Kultowa seria LEGO Star Wars stanowi niezwykłą okazję do odtwarzania wielu spektakularnych bitew. Szczegółowe zestawy LEGO Star Wars to świetny pomysł na prezent dla młodego entuzjasty Gwiezdnych Wojen. Nie możesz zdecydować się, który zestaw LEGO Star Wars wybrać dla chłopca? Poznaj nasze inspiracje.

Zestaw LEGO Star Wars Maszyna krocząca AT-AP

Szukasz wyjątkowego zestawu LEGO Star Wars dla chłopca? Wybierając klocki dla dziecka, warto wziąć pod uwagę stopień skomplikowania konstrukcji i liczbę elementów. Dla wymagającego małego konstruktora ciekawą propozycję stanowią klocki LEGO Star Wars Maszyna krocząca AT-AP. Zestaw składa się z aż 689 elementów i posiada ruchome części, co z pewnością urozmaici chłopcu zabawę. Maszyna krocząca AT-AP została wyposażona w przegubowe nogi, a jedną z nich można nawet wysuwać. Posiada również kabinę, w której zmieszczą się dwie figurki oraz wieżę ze sprzężonym działkiem. W tym jednym z największych zestawów LEGO Star Wars dla małych konstruktorów znajdziesz odwzorowanie podobizny takich postaci jak Chewbacca, żołnierz armii klonów z Kashyyyk i dowódca klonów Gree.

Zestaw LEGO Star Wars Szkolenie na wyspie Ahch-To

Świetną zabawę zapewni zestaw LEGO Star Wars Szkolenie na wyspie Ahch-To. Takie klocki LEGO zestaw Star Wars na pewno spodobają się Twojemu dziecku. Co znajduje się w tym zestawie LEGO? Chatka Luka’a Skywalkera została wyposażona w takie elementy jak składane łóżko, mała kuchenka i zasłona na drzwi. Ten zestaw LEGO Star Wars zawiera również przyrząd treningowy z otwieranym głazem, a także figurki Luck’a Skywalkera, Rey i Porga. Zestaw składa się z 241 klocków.

Zestaw LEGO Star Wars Sokół Millenium

Nie należy również zapominać o modelu kultowego koreliańskiego frachtowca z serii Gwiezdne Wojny. Zestaw LEGO Star Wars Sokół Millenium to idealny prezent dla małego i tego nieco większego konstruktora. Ten bogaty w szczegóły zestaw LEGO dla chłopca posiada sprężynowe działka, otwierany kokpit, w którym zmieszczą się aż dwie figurki, obrotowe wieżyczki strzelnicze i opuszczaną rampę.

Zadbano również o wnętrze tego kosmicznego statku. Znajdziesz tam m.in. komputer nawigacyjny z obrotowym fotelem, stół do holograficznych szachów, kambuz, hipernapęd z narzędziami czy też ukrytą ładownię do przewożenia towarów. Warto również zwrócić uwagę na zestaw figurek LEGO Star Wars, w skład którego wchodzą takie postacie jak Finn, Chewbacca, Boolio, Lando Calrissian, R2-D2, C-3PO oraz D-O. Ten złożony z 1353 elementów zestaw LEGO Star Wars jest świetną okazją do odkrywania wielu niesamowitych scen rodem z Gwiezdnych Wojen.

Zestaw LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta

Ciekawą propozycją dla małego fana Gwiezdny Wojen jest również zestaw LEGO Star Wars Statek kosmiczny Boby Fetta, składający się z 593 elementów. Ten wykonany z klocków statek kosmiczny posiada m.in. działa z podwójnymi blasterami, otwierany kokpit, w którym można umieścić figurkę, a także schowek na karbonitowy klocek. Skrzydła statu obracają się, a w zestawie znajduje się także pojazd transportowy mogący pełnić funkcję podstawki. Ten zestaw LEGO Star Wars zawiera figurki Boby Fetta i Mandaloriana.

Zestawy LEGO Star Wars są wykonane z dbałością o detale, więc z całą pewnością zrobią niesamowite wrażenie na małym fanie Gwiezdny Wojen. Niezależnie od tego, jakie klocki LEGO z tej serii wybierzesz, Twoje dziecko będzie nimi zachwycone.

1 komentarz

  1. Sokół Millenium to jest obowiązkowy zestaw lego dla każdego fana star Wras, nie tylko dla dziecka 😀 Sam bym taki kupił 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *