5 przedszkoli narciarskich w Wiśle

Zapięcie nart

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, a to oznacza, że czas najwyższy rozejrzeć się za miejscami do wypoczynku podczas ferii. Dobrze przy tym zadbać o aktywność na świeżym powietrzu, która czasem wymaga pewnych umiejętności. W zimie najczęściej jeździmy na nartach i na snowboardzie, warto pomyśleć o tym, żeby także nasze dzieci się tego nauczyły. Z pomocą przychodzą przedszkola narciarskie w Wiśle, które szkolą w szusowaniu nawet maluchy. Które z nich warto wybrać?

1. Przedszkole narciarskie Nova

Przedszkole narciarskie w Wiśle dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat organizuje NovaSoszow.pl, zajęcia prowadzone są w grupach 4-5-osobowych. Nauka odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy uczą dzieci od podstaw, jak prawidłowo jeździć na nartach. Cały ten proces odbywa się oczywiście w przyjazny dla maluchów sposób, ma to być połączenie nauki z zabawą. Lekcje udzielane są w godzinach od 10:00 do 14:00. Szkoła narciarska Nova znajduje się w Wiśle przy ul. Cieślarów 30.

2. Przedszkole narciarskie Dimbo

Przedszkole narciarskie Dimbo również zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę narciarską. W sezonie 2019/2020 odbędą się szkolenia dla dzieci od 3. roku życia. Do wykorzystania będzie wyciąg talerzykowy z trasą o długości 200 m, a w razie potrzeby dośnieżony zostanie stok. Dzieci będą mogły liczyć też na ciepłe posiłki podczas przerw między lekcjami jazdy na nartach. Przedszkole Dimbo znajduje się w Wiśle przy ul. Bukowej 16B.

więcej w temacie:  Przedszkole narciarskie Wisła i okolice. Gdzie nauczyć dziecko jazdy na nartach w Wiśle?

3. Przedszkole narciarskie Rudolf

Kursy narciarskie przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia. Dzięki takim zajęciom młodzi narciarze dowiedzą się, jak prawidłowo szusować, jak zachować bezpieczeństwo na stoku i wyciągach. Takie kursy obejmują 5-dniowe szkolenie od poniedziałku do piątku po 3 godziny. Program przygotowany jest według różnych poziomów: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Siedziba przedszkola narciarskiego Rudolf zlokalizowana jest w Wiśle przy ul. Fiedorowskiej 5.

4. Przedszkole narciarskie Ski-Carv

Podczas ferii przedszkole narciarskie Ski-Carv organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Celem takich zajęć jest nauczenie od podstaw jak jeździć na nartach, jak uniknąć kontuzji, jak zachować bezpieczeństwo na stoku i poza nim itd. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, zajęcia trwają od poniedziałku do piątku przez 3 godziny. Nauka odbywa się w grupach 4-5-osobowych. Szkoła położona jest przy ul. Malinka 8 w Wiśle.

5. Przedszkole narciarskie Skizuś

Przedszkole narciarskie Skizuś organizuje zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku przez 3 godziny dziennie. Lekcje prowadzone są w grupach maksymalnie 8-osobowych. W szkole organizowane są także kursy jazdy na nartach dla starszych dzieci. Zajęcia odbywają się w Wiśle przy ul. Jawornik 52a, ul. Malinka 8 i w Istebnej Zaolziu 1628.

więcej w temacie:  Jak nauczyć dziecko czytać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *