5 przedszkoli narciarskich w Wiśle

Zapięcie nart

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, a to oznacza, że czas najwyższy rozejrzeć się za miejscami do wypoczynku podczas ferii. Dobrze przy tym zadbać o aktywność na świeżym powietrzu, która czasem wymaga pewnych umiejętności. W zimie najczęściej jeździmy na nartach i na snowboardzie, warto pomyśleć o tym, żeby także nasze dzieci się tego nauczyły. Z pomocą przychodzą przedszkola narciarskie w Wiśle, które szkolą w szusowaniu nawet maluchy. Które z nich warto wybrać?

1. Przedszkole narciarskie Nova

Przedszkole narciarskie w Wiśle dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat organizuje NovaSoszow.pl, zajęcia prowadzone są w grupach 4-5-osobowych. Nauka odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy uczą dzieci od podstaw, jak prawidłowo jeździć na nartach. Cały ten proces odbywa się oczywiście w przyjazny dla maluchów sposób, ma to być połączenie nauki z zabawą. Lekcje udzielane są w godzinach od 10:00 do 14:00. Szkoła narciarska Nova znajduje się w Wiśle przy ul. Cieślarów 30.

2. Przedszkole narciarskie Dimbo

Przedszkole narciarskie Dimbo również zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę narciarską. W sezonie 2019/2020 odbędą się szkolenia dla dzieci od 3. roku życia. Do wykorzystania będzie wyciąg talerzykowy z trasą o długości 200 m, a w razie potrzeby dośnieżony zostanie stok. Dzieci będą mogły liczyć też na ciepłe posiłki podczas przerw między lekcjami jazdy na nartach. Przedszkole Dimbo znajduje się w Wiśle przy ul. Bukowej 16B.

więcej w temacie:  Lego Friends - które zestawy lego lubią dziewczynki?

3. Przedszkole narciarskie Rudolf

Kursy narciarskie przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia. Dzięki takim zajęciom młodzi narciarze dowiedzą się, jak prawidłowo szusować, jak zachować bezpieczeństwo na stoku i wyciągach. Takie kursy obejmują 5-dniowe szkolenie od poniedziałku do piątku po 3 godziny. Program przygotowany jest według różnych poziomów: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Siedziba przedszkola narciarskiego Rudolf zlokalizowana jest w Wiśle przy ul. Fiedorowskiej 5.

4. Przedszkole narciarskie Ski-Carv

Podczas ferii przedszkole narciarskie Ski-Carv organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Celem takich zajęć jest nauczenie od podstaw jak jeździć na nartach, jak uniknąć kontuzji, jak zachować bezpieczeństwo na stoku i poza nim itd. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, zajęcia trwają od poniedziałku do piątku przez 3 godziny. Nauka odbywa się w grupach 4-5-osobowych. Szkoła położona jest przy ul. Malinka 8 w Wiśle.

5. Przedszkole narciarskie Skizuś

Przedszkole narciarskie Skizuś organizuje zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku przez 3 godziny dziennie. Lekcje prowadzone są w grupach maksymalnie 8-osobowych. W szkole organizowane są także kursy jazdy na nartach dla starszych dzieci. Zajęcia odbywają się w Wiśle przy ul. Jawornik 52a, ul. Malinka 8 i w Istebnej Zaolziu 1628.

więcej w temacie:  Grzechotka, mata edukacyjna, karuzela do łóżeczka – od kiedy dziecko może się nimi bawić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *